Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin
raz, dwa, trzy, już tutaj byłeś - licznik odwiedzin

Strona jest nowa i w każdej wolnej minucie sprawdzasz, czy właśnie się ktoś na Twojej stronce rozgląda. Chętnie dowiedziałbyś się ilu miałeś już zwiedzających?

Taką możliwość daje Ci licznik odwiedzin. Każde wejście odwiedzających na stronę internetową jest ujęte liczbowo.

Możesz obejrzeć sobie statystykę za cały okres lub w poszczególnych miesiącach. I tak oto masz zawsze dokładne rozeznanie.

Aby móc profesionalnie zarządzać swoją stroną, należy koniecznie przyglądać się liczbie odwiedzin.

Na podstawie tego można prześledzić, w którym miesiącu było najwięcej zwiedzających na stronie i jak wygląda ogólny trend. Na podstawie zestawienia danych można wywnioskować, jak ludzie przyjmują poszczególne treści.

Będziesz miał wgląd na to, ile osób odwiedziło już Twoją stronę. Do tych informacji możesz dopasować swoją reklamę. Być może musisz prowadzić reklamę ofensywniej? Kto w ogóle zna Twoją stronę i skąd?

Licznik odwiedzin podaje wyłącznie liczbę odwiedzających stronę codziennie, zaleca się zatem kombinację licznika odwiedzin i ankiety, aby uzyskać dokładniejsze informacje. To wszystko znajdziesz w naszym serwisie, który Ci oferujemy.

Z pewnością opłaca się, chociaż raz wypróbować. Łatwo i szybko możesz przeglądnąć licznik odwiedzin. Wejdź w funkcję o tej samej nazwie, która znajduje się w lewym obszarze Twojej strony w punkcie dodatki; kliknij na to i niemalże natychmiast otrzymasz liczbowe zestawienie odwiedzin. Jeśli masz jakieś pytania, zasięgnij informacji na pomoc/support/comminity.