Shoutbox

Shoutbox
Lepiej krótko i na temat.

Kiedy Tobie i Twoim przyjaciołom leży coś na sercu, coś co jest właśnie bardzo aktualne, a można to wyrazić w kilku słowach, po prostu zapisz to. W tym celu skorzystaj z serwisu internetowego shoutbox. Jest on idealnym narzędziem do sporządzania krótkich, aktualnych komentarzy na dany temat. Bez wielu zbędnych słów każdy wie o co chodzi.

Znasz takie krótkie rozmowy?

Wczoraj było fajnie. Też tak sądzę.

Wydaje Ci się również zbędne wysyłanie specjalnie wiadomości, żeby to komuś zakomunikować? To trafiłeś do nas dokładnie w odpowiednim momencie. Za pomocą serwisu internetowego shoutbox każdy może zostawić Ci krótką wiadomość. Ale nie tylko to. Shoutbox jest dla wszystkich zrozumiały, a krótka rozmowa wśród przyjaciół staje się przez to prostsza.

Wszyscy mogą w tym uczestniczyć również Ty. Jedyne co musisz zrobić, to kliknąć na przycisk Shoutbox.Znajdziesz go w lewym panelu nawigacji w punkcie dodatki. Zobaczysz tam duże pole tekstowe, w którym są widoczne ostatnie wiadomości.

Tam poniżej, po podaniu nazwiska i adresu e-mailowego, można wpisać jakiś komentarz. Możesz umówić się z przyjaciółmi lub po prostu powiedzieć im cześć. Skorzystaj z tej szansy i umieść w internecie choć kilka krótkich informacji. Nie masz żadnych ograniczeń. Za pomocą funkcji ustawienia w górnym obszarze możesz dokonywać dalszych zmian.

Chodzi tu między innymi o wielkość czcionki, rodzaj czcionki, a także jej kolor. Czyż nie jest fajnie realizować swoje pomysły w samym tekście.

Masz jeszcze jakieś pytania i pilnie oczekujesz na nie odpowiedzi, to zgłoś się po prostu do nas. Swobodnie możesz zapytać na forum, lub bezpośrednio skontaktować się z nami.Wiecej informacji znajdziesz w funkcji pomoc/support/community na naszej stronie głównej.