Bezpłatna strona internetowa

Jeśli chciałoby się, udostępnić szerszej grupie osób, informacje prywatne i te związane ze sprawami biznesowymi, to własna strona internetowa jest w tym celu, perfekcyjną platformą. Oferujemy Ci możliwość założenia bezpłatnej strony internetowej z wykorzystaniem profesjonalnego szablonu design w ciągu 10 minut.

W tym celu możesz skorzystać z naszych szablonów i wyposażyć swoją stronę w takie dodatki jak: intro w technologii flash lub blog. Przy pomocy własnych filmów wideo, zdjęć lub tekstów można również stworzyć bardzo indywidualną stronę. Zarejestruj się teraz u nas i już można zaczynać!

A tak łatwo to działa:

Na naszej stronie głównej znajduje się taki duży przycisk Rejestracja strony internetowej. Jeśli na niego klikniesz, przejdziesz do naszego formularza rejestracyjnego.Potrzebnna jest wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika, jak również adres e-mail. Dla pewności powtórz proszę swój adres e-mail. Nazwa użytkownika musi zawierać od 4 do 25 znaków, małe litery lub liczby. Proszę nie używać spacji i znaków specjalnych!

Po zaakceptowaniu warunków naszej umowy, możesz bezpłatnie się zarejestrować w polu Rejestracja teraz. Niezwłocznie na podany adres e-mail otrzymasz swoje dane dostępu i link aktywujący. Za pomocą tego linka nowa strona będzie udostępniona, a ty za pomocą swojej nazwy użytkownika i indywidualnego hasła, możesz w każdej chwili się zalogować i popracować nad swoją stroną.

Ryzko równa się zero!

Również po Twojej rejestracji nasz serwis jest w stu procentach bezpłatny. Nie potrzeba Ci żadnych znajomości programowania, lecz możesz zupełnie wygodnie za pomocą naszych szablonów lub wykorzystując własne pomysły tworzyć bezpłatną stronę internetową. Automatycznie wpiszemy Cię w największe wyszukiwarki takie jak: Google lub MSN.

Żebyśmy mogli pomóc Ci w razie problemów, Twoje dane, podane przy rejestracji zostaną zapisane u nas. Dane te nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku pytań możesz zwrócić się do naszego serwisu support drogą e-mailową lub telefonicznie, lub możesz poradzić się innych użytkowników na forum. Pofantazjuj i jeszcze dzisiaj rozpocznij swoją działalność w internecie! Świat czeka na Ciebie!