Chcesz stworzyć własną stronę internetową i nie wiesz jak?

U nas możesz bardzo łatwo już w ciągu 10 minut utworzyć własną bezpłatną stronę.Wybierz spośród wielu szablonów swój ulubiony temat i już możesz zacznynać! Możesz ozdobić swoją stronę obrazkami, tekstami lub filmami wideo, możesz utworzyć na stronie księgę gości lub rozmawiać na forum z przyjaciółmi. Otwórz sklep internetowy, zrób ankietę lub opowiedz o Twoim ostatnim urlopie.

Zarejestruj się i swoją stroną internetową zdobądź internet!


A tak to przebiega:

Kliknij proszę na Rejestracja strony internetowej, żeby się zarejestrować.Tam możesz się bezbezpłatnie zarejestrować, aby móc utworzyć własną stronę.Teraz tylko potrzebna jest wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika. Nazwa użytkownika musi zawierać od 4 do 25 znaków, małe litery lub liczby. Proszę nie używać spacji i znaków specjalnych! Jeśli już wybrałeś swoją nazwę użytkownika, potrzebujemy jeszcze tylko Twój aktualny adres e-mail, który prosimy powtórzyć. Po zatwierdzeniu postanowień umowy, możesz się zarejestrować, klikając na przycisk Rejestracja teraz. Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz od nas wiadomość z danymi dostępu do Twojej strony internetowej.

Za pomocą linka aktywującego aktywujesz swoją stronę. Za pomocą nazwy użytkownika i indywidualnego hasła możesz, w każdej chwili zalogować się na swojej stronie i nad nią popracować, i ją dalej kreować.


Uwaga:

Również po utworzeniu swojej strony, nie ponosisz żadnych kosztów- ten serwis jest w stu procentach bezpłatny! Automatycznie wpiszemy Cię we wszystkie najważniejsze wyszukiwarki takie jak np.: google lub yahoo. Twoje dane potrzebne do rejestracji nie będą udostępniane osobom trzecim, natomiast zostaną zapisane u nas, żebyśmy mogli Ci pomóc Ci w razie problemów. W razie naglących pytań, możesz napisać wiadomość e-mail do naszego serwisu support lub zapytać na forum. Już wiele problemów udało się tam rozwiązać.

No więc na co jeszcze czekasz? Stwórz własną bezpłatną stronę internetową i pokaż światu kim jesteś!