Stworzyć bezpłatną stronę internetową


Większość ludzi bez własnej strony internetowej, czuje się w jakiś sposób niekompletnie!

Własna strona internetowa tworzy w końcu perfekcyjne miejsce na myśli, uczucia i nowinki z życia. Dobrze, że trafiłeś własnie na nas, ponieważ u nas możesz już w ciągu 10 minut utworzyć bezpłatną stronę internetową! Zupełnie obojętnie czy chcesz skorzystać z naszych szablonów, czy chcesz kreować swoją stronę indywidualnie, działalność w internecie jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Zarejestruj się u nas, a już będziesz mógł zacząć!


A tak przebiega rejestracja:

Kliknij proszę najpierw na Rejestracja strony internetowej, żeby móc się bezpłatnie zarejestrować. Teraz potrzebujemy wybraną przez Ciebie nazwę użytkownika. Nazwa użytkownika musi zawierać od 4 do 25 znaków, małe litery lub liczby. Proszę nie używać spacji i znaków specjalnych! Teraz kiedy ustaliłeś swoją nazwę użytkownika, potrzebny jest Twój adres e-mail. Dla pewności podaj proszę ten adres e-mail dwukrotnie!

Jeśli zaakceptowałeś warunki naszej umowy, możesz się zarejestrować w punkcie Rejestracja teraz. Na podany przez Ciebie adres e-mail, niezwłocznie otrzymasz od nas wiadomość z danymi dostępu oraz linkiem aktywującym, który udostępni Ci Twoją stronę internetową. Za pomocą nazwy użytkownika oraz inywidualnego hasła, możesz się w każdej chwili zalogować i popracować nad swoją stroną.Nie ponosisz żadnego ryzyka!

Również po Twojej rejestracji serwis ten pozostaje w stu procentach bezpłatny. Nie potrzebujesz żadnych umjejętności programowania i możesz bez problemu utworzyć swoją bezpłatną stronę internetową, na której umieścisz zdjęcia, teksty i filmy wideo. Nie jesteś taki pewny siebie? To skorzystaj z dodatków na naszej stronie jak np.:szablony design lub galeria. Od prywatnej strony zaczynając, a na stronie firmy kończąc, możesz tutaj utworzć każdą stronę! Funkcje dodatkowe jak: księga gości, forum czy licznik odwiedzin dodatkowo wyposażają Twoją stronę! Ponadto automatycznie wpiszemy Cię w największe wyszukiwarki takie jak np.: MSN lub Yahoo.Twoje dane nie będą udostępniane osobom trzecim, natomiast zostaną zapisane u nas, żebyśmy mogli pomóc Ci w razie problemów. W przypadku naglących pytań, nasz serwis służy Ci radą i pomocą drogą e-mailową. Ważne problemy możesz przedstawić na forum i tam uzyskasz objaśnienia.

Życzymy Ci wiele radości w pracy z Twoją stroną internetową!

Pozwól światu brać udział w Twoim życiu, zrób ankietę, utwórz swój pamiętnik w sieci i przedstaw swój pomysł na biznes! Internet czeka na Ciebie!