Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy
Chronić sferę prywatną i pomimo to, być dostępnym, tak się da: formularz kontaktowy.

Chcesz być dostępny dla gości na Twojej stronie i mimo to, uchronić swoją sferę prywatną? Utwórz więc swój własny formularz kontaktowy. Zwiedzający Twoją stronę mogą wpisać swoje problemy lub pytania, które zostaną wysłane bezpośrednio na Twój adres e-mail. Będziesz mógł szybko i łatwo na te zapytania odpowiedzieć.

Zawsze trudno jest podać wielu ososbom swój własny adres e-mail. Zwłaszcza, gdy się ich nie zna wskazana jest pewna ostrożność. Ale również w tym celu oferujemy odpowiedni serwis.

Utwórz swój własny formularz kontaktowy i daj zwiedzającym Twoją stronę możliwość kierowania pytań do Ciebie. Z tego formularza istnieje możliwość bezpośredniego przejścia do Twojego własnego adresu e-mail. W formularzu znajdują się adresy e-mailowe pytającego, pytających, nazwisko, temat i sam tekst.

Możesz zatem bez problemu wysłać odpowiedź. Dostępność jest bowiem bardzo ważnym czynnikiem w prowadzeniu własnej strony domowej. Ogromnie ważne jest, aby dbać o zwiedzających stronę i ich zapytania, w przeciwnym razie przestaną interesować się stroną.

Proponujemy Ci zamienić czasochłonną procedurę w efektywny proces. Swój czas możesz za to spożytkować na zapełnienie swojej strony życiem, a tym samym stworzyć stronę ciekawszą dla czytelników. I możesz wierzyć lub nie, ale również w formularzu kontaktowym możesz urzeczywistnić swoje własne wyobrażenia. W tytule można zmienić wielkość czcionki, kolor czcionki, jak również rodzaj czcionki. Takie możliwości masz również w przypadku czcionki, którą musisz wypełnić pole tekstowe. Aby utworzyć swój własny formularz kontaktowy musisz wejść w obszar 'dodatki'i otworzyć pole 'formularz kontaktowy'.