Kalendarz

Kalendarz
Tam jeszcze coś było

Jeśli doskonale znasz problem terminów i urodzin, które zawsze przegapiasz to mamy dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie. Utwórz na swojej stronie swój własny kalendarz i nanieś do niego wszystkie swoje ważne terminy. W ten sposób możesz być pewny, że Ty i Twoi przyjaciele nie przegapicie już więcej żadnych terminów. Korzystaj z kalendarza, żeby poinformować gości na Twojej stronie o ważnych datach. Oni też nie powinni przegapić wspólnych terminów.

Kalendarz jest dobrym wynalazkiem, jeśli ma się go pod ręką. Kiedy masz go przy sobie, należy wpisać w nim ważne terminy. Staje się jasne, że trdycyjny kalendarz ma w sobie wiele ukrytych wad.

Aby uniknąć tego problemu możesz umieścić kalendarz na swojej darmowej stronie internetowej. Wejdź po prostu w opcję kalendarz, którą znajdziesz w funkcji dodatki i ułatwij sobie swoje życie choć trochę. Kalendarz da Ci wgląd na poszczególne miesiące i dni. Poza tym, w każdej chwili możesz samodzielnie wpisać terminy i nimi zarządzać. Czy to urodziny mamy czy też spotkanie biznesowe, już tego nigdy nie przegapisz.

A ponieważ nie chciałbyś przy następnej okazji sam daremnie czekać na swoich przyjaciół, możesz udostępnić wszystkim swój kalendarz. Wpisz wspólne daty do kalendarza a już każdy będzie wiedział, kiedy co jest. Jeśli masz jakąś wskazówkę odnośnie jakiejś uroczystości to również wpisz ją do kalendarza. Wtedy każdy, kto widzi dany termin może zdecydować, czy go uwzględni czy nie.

Razem ze znajomymi możecie przy pomocy każdego sprzętu kompatybilnego z internetem wejść na Twoją stronę i poznać naniesione tam terminy.Nanoś zmiany i dokładnie zarządzaj Twoimi prywatnymi terminami, jak również terminami planowanymi z innymi. Terminy w Twoim kalendarzu możesz uzupełnić o dodatkowe terminy publiczne.

Aby rozróżniać swoje planowane terminy zmieniaj kolor i rodzaj czcionki. Taką możliwość znajdziesz w punkcie ustawienia. Życie przez to może stać się o wiele łatwiejsze. Tym samym skończyły się czasy kalendarza w formie książki. Nigdy więcej już nie musisz myśleć o tym, że zapomniałeś swojej książki, albo będziesz stał pod zamkniętymi drzwiami. Odpręż się i skorzstaj z internetu.

Za pomocą opcji pomoc/support/community na naszej stronie głównej możesz zadać dalsze pytania, lub zwrócić się do nas bezpośrednio. Chętnie Ci pomożemy.