Stworzyć stronę internetową


Dzisiaj posiadanie własnej strony internetowej jest tak naturalne w życiu, jak ogrzewanie centralne czy telefon.

U nas możesz już w ciągu 10 minut bezpłatnie i profesjonalnie utworzyć stronę internetową ,żebyś mógł przedstawić w internecie siebie, swoją rodzinę oraz firmę, w której pracujesz. Jeśli nie jesteś pewny co do formy Twojej strony, z pewnością pomogą Ci nasze szablony. Możesz umieścić na stronie zdjęcia, filmy wideo, teksty i nadać jej przez to osobisty charakter. Możesz również wykorzystać liczne funkcje dodatkowe jak: księga gości, flashintro czy też własny banner.

Zarejestruj się i swoją stroną zdobądź internet !


To całkiem proste!

Kliknij proszę na rejestracja strony internetowej, aby się bezpłatnie zarejestrować. Następnie potrzebna jest nazwa użytkownika, którą sobie wybrałeś. Nazwa użytkownika musi mieć od 4 do 25 znaków małe litery lub liczby. Proszę nie używać spacji i znaków specjalnych! Jeszcze tylko potrzebny jest Twój adres e-mail, który prosimy powtórzyć. Po potwierdzeniu naszych warunków umowy w punkcie rejestracja teraz, możesz się zalogować i zarejestrować. Następnie na podany przez Ciebie adres otrzymasz e-mail z danymi dostępu i linkiem aktywującym, który udostępni Ci stronę.

Za pomocą swojej nazwy użytkownika i osobistego hasła w każdej chwili możesz się zalogować na swojej stronie, aby ją zmieniać i kreować.Uwaga:

Również po Twojej rejestracji nasz serwis jest dla Ciebie w stu procentach bezpłatny. Nie musisz mieć wiedzy na temat programowania, żeby tworzyć swoją stronę. Możesz budować swoją stronę wykorzystując nasze lub własne szablony. Automatycznie wpiszemy Cię do wszystkich większych wyszukiwarek takich jak MSN lub web.de. Zapisujemy Twoje dane, żebyśmy mogli Ci pomóc w razie jakiegoś problemu, natomiast nie udostępniamy Twoich danych osobom trzecim. Nasz serwis support służy Ci pomocą we wszystkich pytaniach drogą mailową lub telefonicznie. Naglące problemy można przedstawić na forum i wiele problemów udaje się tam rozwiązać.

A teraz życzymy Ci wiele radości przy tworzeniu strony internetowej! Każda strona dokładnie tak jak człowiek, który ją stworzył jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju! Pozwól nam uczestniczyć w Twoim życiu i pokaż się światu!