Własna galeria zdjęć

Własna galeria zdjęć
Widzieć lub być widzianym?

Nieważne, czy właśnie spędziłeś świetny urlop, bawiłeś się na najlepszym party w roku lub po prostu spędziłeś miły wieczór z przyjaciółmi, pozwól swoim przyjaciołom brać w tym udział. Twoje wrażenia możesz uczynić również ich wrażeniami. Zestaw galerię zdjęć i opublikuj ją na swojej stronie internetowej. Przyjaciele i znajomi będą mieli dostęp do galerii i będą Ci wdzięczni za te wrażenia.

Odkryłeś funkcję ' galeria' pod punktem 'dodatki' w lewej listwie nawigacji i zastanawiasz się co to oznacza?

Zasada jest taka sama, jak w tradycyjnej galerii, w której wystawia się dzieła sztuki i fotografie. Udostępniasz swoje zdjęcia publicznie. Ale nie bój się. W każdej chwili możesz usunąć dane zdjęcia ze swojej strony, możesz je zastąpić innymi lub po prostu usunąć wszystkie zdjęcia. Ty swobodnie decydujesz, czy pozwolisz zwiedzającym Twoją stronę brać udział w Twoim życiu w takiej formie.

Przykładowo możesz pokazać swoim przyjaciołom najpiękniejsze zdjęcia z urlopu, najciekawsze wrażenia z imprezy lub śmieszne grymasy. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę jest to, że chodzi o Twoje zdjęcia i nikt inny nie ma do nich żadnych praw. I wtedy już nic nie stoi Ci na przeszkodzie w publikowaniu zdjęć. Klikasz na funkcję galeria i możesz wstawić dowolną liczbę zdjęć do listy obrazów w galerii.

Same zdjęcia nie wypowiedzą przecież, tego co właściwe? Zatytułuj więc każde ze swoich zdjęć i poprzez słowa pobudź je do życia. Możesz nadać zdjęciom tytuł i dodatkowo opisać je w kilku słowach. Istnieje przy tym możliwość zmiany czcionki. Obojętnie czy stosujesz taką samą wielkość czcionki lub taki sam kolor we wszystkich częściach tekstu, lub też kształtujesz każdą część składową tekstu inaczej, możesz wykazać się tutaj nie lada kreatywnością. Poza tym inni mogą pisać komentarze do każdej formy prezentacji.

Jeśli chcesz, komentarze te będą widoczne razem ze zdjęciem. Ty decydujesz, czy inne detale takie jak: numer lub komentarze do zdjęć będą opublikowane w galerii. Jeśli chcesz, możesz na dany komentarz zareagować i dopisać do niego kolejny. Ze względu na siebie i swoich przyjaciół podsumuj swoje przeżycia i wspólnie cieszcie się widokiem i wspomnieniami.

Jeśli nadal jeszcze pozostaje kilka otwartych pytań lub nasunęły się nowe, po prostu skontaktuj się z nami przez 'pomoc/support/community'. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.