Księga gości

Księga gości
Osobiste wiadomości w Twojej własnej księdze gości

Twoja własna księga gości stwarza Tobie i Twoim przyjaciołom niespodziewane możliwości. Przyjaciele mogą zostawiać Ci wiadomości, pozdrowienia lub zwyczajnie pisać komentarze do treści zawartych na Twojej stronie. A Ty masz stałe rozeznanie, kto to, tak na Twojej stronie bywa.

Znasz ten problem? Wylądowałeś na stronie domowej przyjaciela i chciałbyś zostawić mu krótką wiadomość. Jednak nie da się. Oferujemy Ci możliwość stworzenia własnej księgi gości. Każdy, kto ma Ci coś do powiedzenia może w niej napisać komentarz lub pozdrowienia.

Poza tym można prześledzić, kto odwiedził twoją stronę.

Jakie wrażenie robi Twoja prezentacja internetowa? Jak postrzegają ją inni? Ludzie klikają po prostu na przycisk księga gości (w lewym obszarze nawigacji na stronie pod punktem 'dodatki') i mogą bez problemu napisać coś od siebie.Ponadto mogą również reagować na inne wpisy, które są widoczne w księdze gości. Ty również możesz swobodnie wpisać coś od siebie do księgi gości, jeśli chcesz zareagować na jakiś komentarz. Dodatkowo możesz bezpośrednio odpowiedzieć na jakieś zapytanie lub komentarz.

Temat, jak również nazwisko osoby, która pisze są wyświetlone. Możesz zadecydować, czy daną osobę wpuścisz do swojej księgi gości. Poza tym możesz kasować wpisy, zmieniać je lub umieścić je w archiwum. Całkowite zarządzanie księgą gości stoi przed Tobą otworem. Jak zdążyłeś zauważyć księga gości to dobra rzecz, żeby dowiedzieć się, jakie są reakcje i sugestie odnośnie Twojej strony. Księgę gości tak samo jak całą stronę internetową możesz kreować tak, jak to sobie wyobrażasz. Nadaj swojej stronie indywidualny charakter i utwórz swoją własną księgę gości.

Twoi przyjaciele ucieszą się.

W razie dalszych pytań, zajrzyj po prostu na forum. Zapytaj innych internautów na forum lub zwróć się bezpośrednio do naszej pomocy technicznej support. Zarówno forum, jak i pomoc techniczną support znajdziesz w polu 'pomoc/support/community'na naszej stronie głównej. Szybko otrzymasz potrzebną pomoc.