Wyższy zasób wiedzy inaczej: newsletter

Wyższy zasób wiedzy inaczej: newsletter
Wyobraź sobie swój własny newsletter.

Poinformuj swoich przyjaciół oraz inne osoby, które interesuje wszystko to, co jest nowe na Twojej stronie domowej. Stwórz własny newsletter, o tym co ważne dla Ciebie i wyślij go do wszystkich, którzy chcą go otrzymywać.

Nie każdy ma czas, codziennie długo surfować w sieci. Jednak mimo wszystko, ludzie chcą być na bieżąco. Pomóż im w tym, tworząc swój własny newsletter, który wyślesz do osób nim zainteresowanych. Własny newsletter możesz tworzyć codziennie, raz w tygodniu lub kiedy tylko zechcesz. To zależy tylko od Ciebie.

A tak to działa: Osoby, które chcą otrzymywać od Ciebie newsletter, podają Ci swój adres e-mail. Osoby te mogą w ten sposób zapisać się na otrzymywanie newslettera lub też się wypisać. Zainteresowani newsletterem w każdej chwili, mogą z niego zrezygnować. Musisz wpisać osoby zainteresowane newsletterem na listę. Wgląd na osoby, które chcą otrzymywać od Ciebie informacje, znajdziesz w opcji 'newsletter' (jest to funkcja w opcji dodatki). Kliknij po prostu na 'abonenci' i już pojawią się adresy wszystkich zwiedzających stronę, których interesuje Twój newsletter.

Również w tej dziedzinie możesz utworzyć własne archiwum newslettera. Zaletą tego jest to, że jeśli zaistnieje taka potrzeba możesz wysyłać newslettery w póżniejszym terminie. I tak oto można rozpocząć. Piszesz po prostu swój tekst w przewidzianym na to polu tekstowym i rozbudowujesz go, stosując funkcje nad polem tekstowym. Następnie wybierasz odbiorcę z listy, klikasz na wyślij newsletter i czekasz chwilę.

Ponadto istnieje od strony technicznej możliwość przesłania tekstu najpierw do nas. Wtedy będziesz wiedział, czy i jak tekst dotarł do innych. Na co jeszcze czekasz? Twórz swoje własne nowości i pozwól wszystkim zainteresowanym brać w tym udział.