Własna ankieta

Własna ankieta
Niewiarygodne: moja własna ankieta lub wszystko to, co już zawsze chciałeś wiedzieć o swoich przyjaciołach.

Dzięki tej funkcji możesz zapytać swoich przyjaciół oraz innych zwiedzających Twoją stronę o rzeczy, które Cię bardzo interesują. Zapytaj o swoją stronę, o tematy, które poruszasz lub tak zwyczajnie o ulubione jedzenie. Nie ma dla Ciebie i Twojego pragnienia wiedzy żadnych ograniczeń. Jeśli kiedykolwiek musiałeś odpowiadać na pytania innych to teraz możesz zamienić się stronami i również zbierać informacje.

Co robiłeś wczoraj wieczorem?

Jak podoba Ci się podział mojej strony internetowej? Dlaczego odwiedzasz moją stronę internetową? Te wszystkie pytania mogą pojawić się w Twojej ankiecie, którą możesz przygotować dla osób odwiedzających Twoją stronę. Możesz spytać o wszystko, co już wcześniej chciałeś wiedzieć.

W funkcji ankieta w lewym obszarze nawigacji w punkcie dodatki możesz codziennie opracować nową ankietę i zamieścić ją na stronie. Każdy, kto zagości na Twojej stronie będzie mógł odpowiedzieć na Twoje pytania. Następnie otrzymasz zestawienie otrzymanych odpowiedzi, których analiza, jeśli tego chcesz pojawi się bezpośrednio obok pytań w formie graficznej. Będziesz mógł wtedy zobaczyć, ile procent osób zdecydowało się na daną odpowiedź. Aby wyniki ankiety były prawdziwe, każda osoba odwiedzająca stronę może udzielić jednej odpowiedzi na dane pytanie. Poza tym istnieje możliwość utworzenia archiwum ankiet. W ten sposób, będziesz mógł w każdej chwili zerknąć do każdej ankiety i porównać wyniki.

Jeśli zauważysz, że niektóre pytania są niejednoznaczne lub w ogóle źle sformułowane, to możesz dokonać zmian w ankiecie. Jest wiele możliwości otrzymywania informacji od osób odwiedzających Twoją stronę. Kto nie chciałby wiedzieć z kim ma do czynienia?

Jeśli z Twojej strony nasuwają się jakieś pytania, to skontaktuj się z nami za pomocą funkcji pomoc/support/community. Możesz zapytać na forum lub nas osobiście, a otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to możliwe.