Zaufanie jest dobre, kontrola jest jednak lepsza.

Reklama internetowa jest bardzo ważna również dla Ciebie. Z tego powodu umożliwiamy Ci zainstalowanie Adserwera na Twojej stronie domowej. W ten sposób możesz śledzić, gdzie występuje Twoja reklama, kto na nią klika, a przede wszystkim jak często. Adserwer mówi Ci, jak dobra jest Twoja reklama dla własnej strony internetowej.

Może przekonałeś się już, jak ważna jest reklama dla własnej strony domowej. Aby zwiększyć liczbę osób odwiedzających Twoją stronę, musisz zrobić reklamę dla siebie i swojej strony. Stwarzamy Ci idealną możliwość zarządzania tą reklamą.Za pomocą Adserwera nie jesteś już zdany na to, że to inni powiedzą Ci jak dobrze odziaływuje Twoja reklama. Zamiast tego posiadasz instrument do zarządzania reklamą na własnej stronie internetowej. Adserwer stanowi instrument do pozyskiwania danych liczbowych odnośnie wyświetleń i kliknięć Twojej reklamy. Jak często ją oglądano i ile osób na nią kliknęło? Sam możesz to ocenić.

Dane te będa przygotowane dla Ciebie w formie pewnego rodzaju tabeli, w następujący sposób: znajdziesz tam wielkość zamieszczonej reklamy, liczbę osób, które tę reklamę obejrzały i na koniec, co bardzo ważne na nią kliknęły.

Przy pomocy tych danych możesz dokonywać zmian i poprawek. Ale to nie wszystko. Zebrane dane możesz sam potem usunąć, jeśli już ich nie potrzebujesz, zmienić lub wyzerować. Jeśli Cię to zainteresuje, możesz każdego dnia zbierać dane na nowo i określić pewną tendencję.

Masz wolną rękę. Możesz tak postępować, jak Ty uważasz to za słuszne. Adserwer znajdziesz w lewej listwie nawigacji w punkcie dodatki. Na stronie Adserwera znajduje się również odsyłacz do dodawania nowego banneru. Dalsze informacje na ten temat znajdziesz pod hasłem banner.

Nasuwają Ci się jakieś pytania? Zwróć się z tym do nas. Przy pomocy opcji pomoc/support/ community możesz nawiązać kontakt z nami lub z forum, a otrzymasz odpowiedzi na Twoje pytania.